Całkowicie darmowe rozliczenie PIT

Obecnie możemy znaleźć tyle różnych programów do rozliczania PIT, że ciężko wybrać ten najlepszy. Ponadto każdy podatnik wymaga od swojego programu PIT czegoś innego. Niektórzy przede wszystkim stawiają na łatwość w obsłudze i przejrzysty interfejs. Inni oczekują, że program będzie darmowy. Jeszcze innym zależy na tym, by rozliczanie PIT było łatwe, szybkie i krótkie.Można by pomyśleć, że ciężko znaleźć program, który spełniałby wszystkie te funkcje i odpowiadał potrzebom większości podatników. Na szczęście, już od jakiegoś czasu możemy korzystać z programu PITax – programy, który polecany jest przez większość podatników.

PITax to program pit 2017 online, dzięki któremu rozliczysz każdą deklarację podatkową. Program PITax cechuje się łatwą obsługą, przejrzystym interfejsem i licznymi udogodnieniami. Ponadto program PITax jest również całkowicie darmowy, tak więc nie musimy obawiać się żadnych kosztów związanych z jego użytkowaniem. Tworząc program PITax, zadbano o jego wysokie bezpieczeństwo, dzięki czemu podatnicy mogą rozliczać swój PIT bez żadnych obaw. Niektóre osoby nie są przekonane co do rozliczeń internetowych właśnie ze względu na bezpieczeństwo. Obawy związane z ujawnieniem ważnych informacji podatkowych często są bardzo silne. Program PITax daje nam stuprocentową gwarancję, że wszystkie nasze dane będą bezpieczne. Wysłany PIT trafi prosto do urzędu skarbowego, zaś my otrzymamy Urzędowe Poświadczenie Odbioru (UPO).

PITax to program do pit 2017, który oferowany jest w trzech wersjach. Pierwszą wersją jest Rozliczenie Standard, drugą Rozliczenie Plus, zaś trzecią Rozliczenie Premium. Rozliczenie Standard pomoże nam rozliczyć PIT-37, Rozliczenie Plus dochody z działalności gospodarczej, giełdy, papierów wartościowych oraz akcji, natomiast Rozliczenie Premium dochody zagraniczne. Każda wersja programu jest tak samo wartościowa, prosta w obsłudze i funkcjonalna, dlatego nie czekaj i już dziś wybierz tą, która przyda Ci się najbardziej.