Mamy gwarancję na proste, szybkie i bezpieczne rozliczenie pit 2015

Feel free to use this image just link to www.rentvine.com

Szukasz prostego w obsłudze programu PIT? Chciałbyś szybko uporać się z wypełnieniem deklaracji podatkowej? Potrzebujesz programu, który jest funkcjonalny, a jednocześnie darmowy? Być może myślisz, że znalezienie programu, który spełniłby wszystkie Twoje oczekiwania jest niemożliwe. Jednak dziś przedstawiamy idealny, prosty w obsłudze i darmowy program, który cechuje się niebywałą funkcjonalnością.

Program PITax, bo o nim mowa, to najlepszy program dla podatników, którzy chcą sprawnie rozliczyć swój PIT. PITax, udostępniony przez serwis podatnika pitax.pl, dostępny jest w trzech wersjach. Pierwsza z nich to darmowe Rozliczenie Standard, dzięki któremu szybko rozliczymy PIT-37. Na formularzu PIT-37 wykazujemy między innymi dochody z umów (o dzieło, o pracę, zlecenia), a także przychody z emerytury czy też z renty. Z Rozliczeniem Standard błyskawicznie uporamy się z wypełnieniem pit online 2015, tym bardziej, że wśród licznych opcji programu znajduje się samodzielne wykonywanie obliczeń matematycznych.

Drugą wersją programu PITax jest Rozliczenie Plus. Dedykowane jest firmom i przedsiębiorstwom, które rozliczają przychody z działalności gospodarczej, akcji i papierów wartościowych czy też giełdy. Rozliczenie Plus dostępne jest za jedyne 19 złotych miesięcznie, co z pewnością nie jest wygórowaną ceną, jak na tak dobry program.

Ostatnia wersja programu PITax to Rozliczenie Premium, które prócz standardowych funkcji, umożliwia również rozliczenie przychodów z zagranicy. Dodatkowo PIT możemy rozliczyć w języku angielskim.

Tak duży wybór sprawia, że każdy podatnik znajdzie odpowiednią wersją programu PITax. Niezależnie od tego czy wybierzemy Rozliczenie Standard, Plus czy Premium mamy gwarancję na proste, szybkie i bezpieczne rozliczenie pit 2015 program. Już dziś zapoznaj się ze wszystkimi dostępnymi wersjami programu PITax i wybierz tą, która okaże się dla Ciebie najlepsza. Z pewnością będziesz zachwycony prostotą i funkcjonalnością programu.