Program do rozliczania pit 2017

Decydując się na rozliczenie PIT przez Internet, przede wszystkim zależy nam na znalezieniu programu PIT, który będzie spełniać nasze oczekiwania. Mimo tego, że obecnie mamy dostęp do różnorodnych programów podatkowych, to przy głębszym poznaniu nie każdy okazuje się być odpowiedni.

Platforma pitax.pl udostępniła całkiem nowy, praktyczny oraz funkcjonalny program do rozliczania pit 2017, który na pewno okaże się idealny dla każdego. Nie musimy posiadać wiedzy podatkowej, nie musimy wiedzieć, jak należy rozliczyć PIT, dodatkowo nie musimy nawet posiadać doświadczenia w rozliczeniach online. Program PITax to łatwy i przejrzysty program, z którego może korzystać każdy. Za pomocą tego programu rozliczymy każdą deklarację podatkową – zarówno często wypełniany formularz PIT-37, jak i rzadziej rozliczany PIT-28. Wypełnianie formularza z PITaxem trwa zaledwie kilka minut! Ile razy męczyłeś się z wypełnianiem standardowej deklaracji podatkowej? Jak często musiałeś oddawać korektę, ze względu na błędnie wpisane dane czy obliczenia matematyczne? Wypełnianie PIT z PITaxem jest wręcz banalnie łatwe! Program działa intuicyjnie, dzięki nowoczesnemu oprogramowaniu samodzielnie wykonuje obliczenia oraz sprawdza błędy. Wysyłając PIT przez Internet, masz więc pewność, że został on wypełniony prawidłowo. To najlepszy program pit 2017 online, który przekona Cię, że rozliczanie podatku wcale nie musi być trudne i czasochłonne. Z programu PITax możesz korzystać za darmo, dlatego już dzisiaj zamów płytę CD z programem lub pobierz plik instalacyjny na swój komputer.

Do wyboru masz trzy wersje programu – Rozliczenie Standard, Rozliczenie Plus oraz Rozliczenie Premium. Pierwsza wersja jest całkowicie darmowa i na pewno spodoba się podatnikom samodzielnie rozliczającym swój PIT. Posiada wszystkie niezbędne pomoce oraz ułatwienia, z których możemy korzystać podczas wypełniania deklaracji podatkowych. Pozostałe wersje możemy pobrać za drobną opłatą. Są one bardziej zaawansowane i polecane są w szczególności przedsiębiorcom i większym firmom.