Przyjazny program i jego opcje

Ile czasu spędzasz nad rozliczeniem podatkowym? Jak często zdarzy Ci się popełnić błąd, którego nie zauważysz? Ile razy zdarzyło Ci się składać korektę PIT do urzędu skarbowego? Z pewnością wiele osób ma problemy z prawidłowym rozliczaniem PIT, mimo tego, że PIT rozliczamy co roku. Jednak nie zawsze wiemy, na którym formularzu podatkowym rozliczeń konkretne dochody, często mamy także problem z wyborem ulg i odliczeń podatkowych, które nam przysługują. To wszystko sprawia, że rozliczenia podatkowe często są stresujące i denerwujące.

Jednakże okazuje się, że zajęcie te może być naprawdę proste, ba nawet wręcz przyjemne. Istnieje sposób, aby zaledwie w pięć minut uporać się z każdą deklaracją podatkową. O czym mowa? Oczywiście o rozliczeniach pit online 2016! Decydując się na rozliczenia internetowe, oszczędzamy sobie wiele problemów związanych ze skomplikowanymi deklaracjami czy obliczeniami matematycznymi. Najlepszy program PIT na rynku – program PITax – pomoże nam prędko uporać się z rozliczeniami podatkowymi, bez wychodzenia z domu. Bez względu na to czy rozliczasz dochody zagraniczne, dochody z umowy o pracę, dzieło czy też przychody z papierów wartościowych, giełdy czy emerytury – możesz zrobić to za pomocą programu PITax. Gwarantujemy, że rozliczenie pit 2015 online z PITaxem to najlepsza decyzja, jaką możesz podjąć, szczególnie, że do wyboru masz aż trzy różne wersje programu. Przedstawmy je pokrótce.

Rozliczenie Standard pozwoli Ci na łatwe rozliczenie deklaracji PIT-37, czyli tej, którą najczęściej wypełniają Polacy. W Rozliczeniu Standard możesz korzystać z opcji sprawdzenia błędów oraz automatycznego wykonywania obliczeń, jest to wersja darmowa. Rozliczenie Plus przeznaczone jest dla firm i przedsiębiorców, którzy prócz łatwego rozliczenia PIT oczekują także dobrego przygotowania na ewentualną kontrolę skarbową. Za to Rozliczenie Premium pomoże nam rozliczyć dochody zagraniczne, także w języku angielskim.