Rozlicz swój (i nie tylko) PIT przez internet

Financial chart with a pen, Financial report.

Czy zastanawiałeś się nad tym, by zacząć rozliczać się z fiskusem przez Internet? Rozliczenia internetowe są dziś coraz bardziej powszechne, wiele osób decyduje się właśnie na tę formę rozliczenia, gdyż cechuje się ona mnóstwem zalet. Po co trudzić się przy standardowym rozliczaniu PIT, skoro wypełnienie formularza online jest znacznie prostsze i szybsze?

Korzystając z takie programu, jakim jest PITax, możemy błyskawicznie rozliczyć nasz PIT i przesłać go do Urzędu Skarbowego bez wychodzenia z domu. Wypełnienie formularza na pewno nie zajmie nam więcej niż 5 minut, ponieważ program PITax jest bardzo prosty w obsłudze, przejrzysty i nieskomplikowany. Dzięki wielu praktycznym funkcjom, ułatwia rozliczenie podatku. Jednocześnie jest sprawdzony i wypróbowany, gdyż nad bezpieczeństwem programu PITax pracował sztab specjalistów i fachowców.

Za pomocą programu PITax możemy wypełnić różne pity 2016, a więc PIT-37, PIT-28, PIT-36L, a także PIT-36. Jeśli nie wiesz, jaki formularz powinieneś wybrać – nie martw się! PITax pomoże Ci także w wyborze odpowiedniego formularza podatkowego. Rozliczając się z PITaxem, nie musisz mieć przy sobie nawet kalkulatora, ponieważ program posiada funkcje samodzielnego wykonywania obliczeń matematycznych. Przy deklaracjach wypełnianych ręcznie, często zdarza nam się popełnić błędy matematyczne lub analityczne, co wiąże się ze złożeniem Urzędzie Skarbowym korekty. PITax znacznie zmniejsza ryzyko popełnienia błędu. Lepszego programu do rozliczania PIT nie znajdziesz na pewno, dlatego po co czekać?

Już teraz pobierz program PITax i rozlicz pit przez Internet. Program znajdziesz na platformie internetowej pitax.pl, która oferuje trzy różne wersje programu – Standard (darmowa wersja), Plus oraz Premium. Bez problemu znajdziesz taki, który spełni Twoje oczekiwania i pomoże Ci szybko oraz prawidłowo rozliczyć się z fiskusem przez Internet. Program PItax można zainstalować na komputerze lub zamówić płytę CD.