Rozwiązania szyte na miarę

focus point on the finger of the woman

Zastanawiasz się jak szybko i łatwo rozliczyć pit 2016 online? Wystarczy skorzystać z programu PITax, który znajdziemy na platformie internetowej pitax.pl. Program ten jest obecnie uznawany za najlepszy program na rynku. Dobre opinie zawdzięcza niezwykłej funkcjonalności oraz prostej obsłudze. Program kierowany jest do każdego podatnika. Bez względu na to czy chcemy rozliczyć dochody z renty lub zasiłku czy może z umowy o pracę bądź działalności gospodarczej – możemy to zrobić właśnie z PITaxem.

Pitax oferuje trzy wersje programu, aby każdy z podatników mógł znaleźć taki, który będzie odpowiadać mu najbardziej. Pierwszą wersją programu jest Rozliczenie Standard, które dostępne jest całkowicie za darmo. Za pomocą tego programu szybko rozliczymy swój PIT. Jednocześnie będziemy mieć pewność, że zrobimy to bezbłędnie, ponieważ program samoczynnie sprawdza błędy.

Kolejną wersją programu jest Rozliczenie Plus, które pozwoli nam rozliczyć dochody z giełdy, działalności gospodarczej, a także skutecznie przygotują podatników do kontroli skarbowej. Program posiada także liczne porady oraz wskazówki dotyczące tego, jak zapłacić niższy podatek.

Ostatnią, trzecią wersją programu jest Rozliczenie Premium. Nad poprawnością naszych rozliczeń podatkowych czuwa ekspert, ponadto, korzystając z tej wersji programu, możemy rozliczyć się w języku angielskim. Rozliczenie Premium pozwoli nam również rozliczyć dochody zza granicy – szybko, sprawnie oraz bezproblemowo. Warto wybrać jeden z trzech wersji programu PITax, który pomoże nam sprawnie przeprowadzić rozliczenie pit 2016 online. Nie czekaj więc i pobierz program PITax, który na pewno okaże się dużym ułatwieniem w corocznym rozliczaniu zeznań podatkowych. PITax można błyskawicznie pobrać na swój komputer, istnieje także możliwość zamówienia programu na płycie CD. Wszystkie szczegółowe informacje na temat programu znajdziemy na stronie internetowej pitax.pl.